استفاده از گوگل ترندز برای کسب و کار

استفاده از گوگل ترندز برای کسب و کار

راهنمای جامع استفاده از گوگل ترندز برای کسب و کار

A comprehensive guide to using Google Trends for business

برای موفقیت در بعضی از کسب و کارها باید در دیجیتال مارکتینگ مطرح شد. از مهم ترین روش ها و راهکارها برای مطرح شدن در دنیای دیجیتال مارکتینگ، استفاده از گوگل ترندز برای کسب و کار است. اگر مایل هستید تا کسب و کار شما بیشتر دیده شود، باید بتوانید به خوبی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید. قطعاً کار با این ابزار مستلزم آموزش است. استفاده از این ابزار کار پیچیده ای نیست و با مراجعه به سایت گوگل ترندز می توانید به آمارهای مهمی دست یابید. با ما همراه باشید تا شما را با این ابزار مهم و کلیدی آشنا کنیم.

استفاده از گوگل ترندز برای کسب و کار

شناسایی روندهای فصلی افزایش تقاضا

گوگل ترندز برای کسب و کار شما مفید واقع خواهد شد؛ زیرا با استفاده از این ابزار می توانید روندهای فصلی افزایش تقاضا را شناسایی کنید. برای یک فروشنده بسیار مهم است که بتواند مشتریان خود و تقاضاهای آن ها را شناسایی کند. به عنوان مثال آمارهای گوگل ترندز نشان می دهند که سرچ برای واژه چتر، در فصول باران به شدت افزایش پیدا می کند. شما باید فصول پرفروش محصول خود را شناسایی کرده و برای آن آماده شوید. مقالات مفیدی را از قبل حاضر کنید و در تهیه مقاله گوگل ترندز را فراموش نکنید.

استفاده از گوگل ترندز برای کسب و کار

پیدا کردن کلمه کلیدی با سرچ بیشتر در حالت های چد املایی و مترادف

کلمات کلیدی یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در سئو محسوب می شوند. در انتخاب این کلمات باید دقت کنید. به عنوان مثال قصد دارید توضیحاتی در خصوص یک محصول ارائه دهید. باید تحقیق کنید که کدام کلمات در گوگل بیشتر سرچ شده اند. فراموش نکنید که کسانی که سرچ را انجام می دهند، مشتریان و گروه هدف شما هستند. به عنوان مثال یک کلمه می تواند سه مترادف داشته باشد. مثل کلمه آنلاین شاپ. شما باید تحقیق کنید که مردم از کدام مترادف یا کدام کلمه بیشتر استفاده می کنند. گوگل ترندز می تواند این تحقیق را برای شما انجام دهد.

استفاده از گوگل ترندز برای کسب و کار

استفاده از گوگل ترندز برای کسب و کار شما مفید است چون، بهترین کلمات کلیدی را به شما پیشنهاد می دهد. در واقع این ابزار، یک ابزار تخصصی برای شناسایی کلمه کلید محبوب است.

پیدا کردن شهرهایی که تقاضای بیشتری برای محصول شما دارند

اگر در کسب وکار خود با فروش محصول سر و کار دارید بهتر است از گوگل ترندز برای کسب و کار خود استفاده کنید. شرایط تقاضا در همه شهرها باهم یکسان نیست و در یک شهر فروش یک محصول خاص بیشتر و در شهری دیگر کمتر است. شما باید شهرهایی را که متقاضی محصول شما هستند را شناسایی کرده و آن شهر را هدف قرار دهید. این شناسایی با گوگل ترندز بسیار ساده و راحت است. شما می توانید با وارد کردن شهرها بفهمید که کدام شهر متقاضی چه چیزی است.
پیدا کردن کیوردهای جدید

استفاده از گوگل ترندز برای کسب و کار

ابزار گوگل ترندز، دنیایی از کیوردهای جدید است؛ ولی همه این کیوردها برای کسب و کار شما مناسب نیستند. این ابزار یک ابزار هوشمند است و با توجه به محصول و کسب و کار شما، کیوردهای جدید را یافته و پیشنهاد می دهد.

استفاده از گزارش های سال های پیش جهت درس گرفتن از تاریخ

برای اطلاع از کسب و کارهای مشابه کسب و کار خود باید گذشته را نیز بررسی کنید. شاید برای شما تحقیق در مورد گذشته وقت گیر و سخت باشد. استفاده از گوگل ترندز برای کسب و کار این جا به کمک شما می آید. این ابزار می تواند به گذشته برود و آمارها و اطلاعات سال های گذشته را برای شما جمع کرده و در اختیارتان قرار دهد. استفاده از این اطلاعات، به شما کمک خواهد کرد تا بهتر تصمیم گیری کنید و سریع تر موفق شوید. در واقع هدف اصلی گوگل ترندز، کمک به موفقیت شما در کسب و کار است.

استفاده از گوگل ترندز برای کسب و کار

جمع بندی

در حال حاضر یکی از ابزارهایی که به مطرح شدن کسب کار شما کمک می کند، گوگل ترندز است. استفاده از گوگل ترندز برای کسب و کار شما بسیار مفید خواهید بود؛ زیرا اطلاعات بی نظیری در اختیار شما قرار می دهد. این اطلاعات شامل میزان تقاضا در فصول مختلف سال، بهترین و جدید ترین کلمات کلیدی متناسب با محصول، گزارش سال های گذشته همکاران شما و… است. شما می توانید با استفاده از این اطلاعات ارزشمند، مسیر رسیدن به موفقیت خود را کوتاه کنید. همین حالا نیز برای شروع دیر شده است؛ در نتیجه بهتر است هرچه سریع تر کار خود را شروع کنید.

حتما نظرات و تجربیات خود را در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه با مخاطبان یک با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *